Uponor Infra Fintherm - výrobce a dodavatel předizolovaného potrubí

Uponor Infra Fintherm a.s. je největším výrobcem předizolovaných potrubních systémů v České republice a zároveň je významným dodavatelem pro Německo, Rakousko, Slovensko, Polsko, Nizozemí, Srbsko a další státy. Předizolované potrubí vyráběné společností Uponor Infra Fintherm je určeno především pro dálkové rozvody tepla, chladu, teplé vody a případně také pro kanalizaci a průmyslová média. Společnost Uponor Infra Fintherm je součástí skupiny Uponor Infra, která nabízí sofistikovaná řešení v podobě komplexní potrubní infrastruktury v Evropě, Severní Americe a Asii.

Standardní předizolovaná potrubí vyráběná společností Uponor Infra Fintherm jsou primárně určena pro dálkové vytápění, přičemž se stále častěji uplatňují také v oblasti rozvodů chladu. Samostatnou skupinu tvoří speciální předizolované systémy, které jsou navrhovány dle specifických požadavků a nabízí tak podstatně širší uplatnění.

Společnost Uponor Infra Fintherm nabízí svým partnerům také široké portfolio doplňkových služeb, zejména se jedná o provádění pevnostních výpočtů, kladecích plánů, poradenství, školení, montáže smrštitelných a elektricky svařitelných spojů, provádění navrtávek potrubí a detekci netěsností předizolovaného potrubí.