Build on Uponor: mezinárodní stážový program

Rozmanité příležitosti

Cenná pracovní zkušenost

Naučte se nové dovednosti

Studenti a absolventi

Studentům a absolventům nabízíme cennou pracovní zkušenost, příležitost rozvíjet své vůdčí schopnosti a spolupracovat a být v kontaktu s lidmi po celém světě. Připravte se na skvělou kariéru – podívejte se na jedinečné příležitosti, které nabízíme.

Přidejte se k Build on Uponor: mezinárodní stážový program

Získáte příležitost pracovat na svém vlastním rozvoji, mít dopad na naši společnost i na celý obor a jeho budoucnost.“

Annasofia Grönholm, mezinárodní stážistka

Náš mezinárodní stážový program Build on Uponor nabízí čerstvým absolventům mezinárodní pracovní zkušenost a bezkonkurenční příležitost poznat sebe sama a svět skutečně jedinečným způsobem. 

  • Získejte dvouletou placenou pracovní pozici na dobu určitou v jedné z poboček společnosti Uponor, buď ve Finsku, Švédsku, Dánsku, Německu, USA, Polsku nebo Španělsku.
  • Seznamte se se společností Uponor a jejími vedoucími pracovníky.
  • Využijte zaškolení zkušeným pracovníkem společnosti Uponor formou jeden na jednoho.
  • Jeďte na šest měsíců pracovat v zahraničí.
  • Využijte skvělou příležitost získat po skončení programu trvalou pozici.

Podívejte se na níže uvedené video, kde si můžete poslechnout naše aktuální stážisty a seznámit se s jejich pohledem na program a jeho jedinečné aspekty:

Application

Náborový proces pro nový mezinárodní stážový program Build on Uponor začíná 17. října 2017.

Zjistěte více o Build on Uponor: mezinárodní stážový program

Čtvrtý mezinárodní stážový program Build on Uponor bude zahájen v polovině ledna 2018. Společnost Uponor pořádá stážové programy od roku 2011 a pokaždé byly velmi úspěšné a oblíbené. Mnoho jejich účastníků ve společnosti Uponor stále pracuje na trvalých pozicích.

Build on Uponor: mezinárodní stážový program nabízí stážistům volbu mezi dvěma různými dráhami – technickou a obchodní. Na technické dráze získáte všeobecné povědomí o dodavatelském řetězci nebo vývoji technologií. Na obchodní dráze budete rozvíjet své porozumění obchodním záležitostem prací v různých funkcích, např. v oddělení prodeje a marketingu, nabídek, lidských zdrojů nebo finančním oddělení.

Během programu budete pracovat na čtyřech různých projektech, kde shromáždíte potřebné informace, spojíte se s důležitými lidmi v rámci organizace, provedete analýzu a předložíte své poznatky. Protože se jedná o mezinárodní program, jeden z těchto čtyř projektů bude probíhat v zahraničí, a proto musíte být ochotni strávit 6 měsíců v jiné zemi. Získáte tak větší mezikulturní porozumění a cennou zkušenost pro mezinárodní kariéru. Zařadíte se do sítě stážistů a bude vám vytvořen plán pro osobní studium a rozvoj.

Program v kostce

Proces podání přihlášky

PRVNÍ KROK: Pošlete svou přihlášku

První věc, kterou musíte udělat, je poslat svou přihlášku nejpozději do 15. listopadu 2017. Klikněte na odkaz „Podat přihlášku“ na stránce „Stážový program“ a vyplňte formulář přihlášky.

Tipy ohledně přihlášky:

  • Při odesílání vaší přihlášky do mezinárodního stážového programu Build on Uponor vám bude položeno několik doplňujících otázek, například v jaké zemi byste se programu chtěli účastnit. Upozorňujeme, že přihlášku lze podat jen pro jednu zemi.
  • Přiložte svůj životopis a průvodní dopis v angličtině.
  • Přihlášky začínáme posuzovat brzy poté, co je obdržíme, takže i když je přihlášku možné upravovat po jejím odeslání, měla by již napoprvé být co nejúplnější.
  • Důležité: Přihlaste se prosím pouze jednou a v celém procesu přihlášení používejte stejnou e-mailovou adresu.

DRUHÝ KROK: Video pohovory a online testy

Pokud projdete prvním krokem, budete požádáni, abyste na několik vybraných otázek odpověděli ve video pohovoru. Ověříme si tak vaši znalost angličtiny, schopnosti prezentace a vaši motivaci pro zařazení do programu.
Pokud projdete video pohovorem, budete požádáni, abyste vyplnili online testy, které analyzují vaše schopnosti a osobnostní rysy.

TŘETÍ KROK: Vyhodnocovací střediska

Pokud se dostanete až do této fáze, budete jedním z 24 zbývajících uchazečů. Ve vyhodnocovacích střediscích probíhají pohovory a skupinová cvičení, které budou trvat jeden celý den.

Začněte nás sledovat na: