Inovativní řešení

Udržitelná řešení pro bydlení

Věříme v udržitelný vývoj prostředí pro bydlení. Naše systémy plošného vytápění/chlazení spotřebovávají méně energie a zlepšují kvalitu vzduchu. Naše instalace rozvodů jsou efektivní a zachovávají kvalitu pitné vody. Naše systémy infrastruktury poskytují bezpečné sítě pro rozvody vody i odpadu.

Voda
Water quality and efficiency - Uponor Fintherm

Kvalita vody a efektivita

Voda je jedním z našich nejcennějších zdrojů a její ochrana a efektivní používání jsou pro nás velkou výzvou.

Zachovat kvalitu vody a zvýšit hospodárnost jsou klíčové faktory v našem výběru materiálů, pracovních postupů a designu. Naše plastové potrubí, odpadní systémy a instalační technologie se stále vyvíjejí, aby vyhovovaly těm nejpřísnějším požadavkům.

 

 

Energie
Energy efficiency - Uponor Fintherm

Energetická účinnost

Energetická účinnost budov hraje významnou roli v úsilí předcházet změnám klimatu. Je velmi důležité vzít při projektování nebo rekonstrukci domu v úvahu faktory udržitelného vývoje, k nimž patří energetická účinnost, efektivní využití zdrojů obnovitelné energie, zdraví, dopad na životní prostředí a celková životnost.

Udržitelný vývoj chápeme jako holistický přístup k projektování, který usiluje o vytvoření rovnováhy mezi budovou, její stavbou a prostředím, v němž se nachází.