Uponor ympäri maailmaa

Uponor ve světě

Trhy, které obsluhujeme

Uponor nabízí inovativní řešení pro rezidenční, nerezidenční a průmyslové budovy. Naše řešení se uplatňují v novostavbách i v rámci rekonstrukcí. Naše konkurenceschopnost stojí na našem širokém mezinárodním zaměření, hluboké znalosti průmyslu, na dlouhé zkušenosti v oblasti služeb na trhu s vytápěním, chlazením a instalacemi a na našich ambicích plnit náročné požadavky klientů na profesionální úrovni.

Uponor má rozsáhlou a geograficky širokou síť odborníků, která zajišťuje služby, jejichž rozsah nemá v průmyslu obdoby a na něž se náš zákazník může plně spolehnout. S oddanými zaměstnanci, s pobočkami a zákaznickou podporou ve více než 30 zemích jsme vám k dispozici po celém světě.

Produkty Uponor můžete získat od předních distributorů nebo jako dodávku na klíč.

Vnitřní prostředí

Neviditelný komfort – řešení pro vnitřní prostředí

Nabízíme širokou škálu integrovaných sálavých topných, chladicích a ventilačních systémů, které jsou základem komfortního vnitřního prostředí. Naše produkty pomáhají snižovat energetickou náročnost a umožňují efektivní využití obnovitelných zdrojů energie ve vytápěcích a chladicích systémech budov.

Rozvody

Spolehlivost a špičková kvalita – řešení pro rozvody

Naše portfolio řešení pro instalace zahrnuje systémy pro nejrůznější potřeby, například dodávky pitné vody, dodávky tepla mezi budovami nebo dodávky tepla k radiátorům. Instalace Uponor se vyznačují bezpečností, snadnou konektivitou a flexibilním designem společně s multifunkčností, vysokou tolerancí k výkyvům v kvalitě vody, nízkou váhou a snadnou montáží.

Infrastruktura

Ekologická řešení – řešení pro infrastrukturu

Naše bezpečná řešení na bázi plastů jsou ekologická ve využití čerstvé i použité vody v městském i mimoměstském prostředí a šetrná vzhledem k budoucím generacím. Za svůj dlouhý životní cyklus naše spolehlivé a bezpečné systémy pro transport a uchovávání čisté vody, dešťové vody a odpadní vody pomáhají snižovat náklady v průběhu instalace i během provozu.

Partnerství s Uponorem

Nabízíme globální zkušenosti, kvalitu, know-how a dlouholetá partnerství, z nichž můžete i vy jako partneři čerpat výhody.

Uponor jako partner