Dodavatelský řetězec

Záruka, že Uponor respektuje potřeby zákazníků

Cílem dodavatelského řetězce Uponor jsou efektivní dodávky produktů a systémů vysoké kvality našim zákazníkům. Články našeho vyladěného dodavatelského řetězce jsou zajišťování zdrojů, plánování, výroba, kontrola kvality, skladování a přeprava. Všechny směřují k jedinému cíli - zajistit, aby naše produkty hrály klíčovou roli v systémech, které se instalují s cílem zpříjemnit lidem život.

Svůj dodavatelský řetězec nepřetržitě rozvíjíme, abychom všem svým zákazníkům produkty dodávali efektivně, včas, kompletně a bezpečně. Naše výroba sleduje přesně stanovené cíle a vedoucí pozice nám zaručují minimální kritická množství. Tyto dva faktory jsou pro nás výhodou v konkurenci různých technologií a dávají nový rozměr kvalitě a hodnotě, kterou nabízíme.

Naše centra v dodavatelském řetězci mají dlouhou historii a zkušenosti s technologickým rozvojem. Výrobní technologie PEX a Engelovu metodu zesíťovaného potrubí vyvinula švédská firma Wirsbo, technologii vícevrstvých tavných spojů německá firma Zella Mehlis. Obě firmy jsou předními výrobci těchto technologií. Od roku 1965 máme zkušenosti i s plasty a injekčním vstřikováním z finské Nastoly.