Kvalita a certifikace

  • Quality and certificitaon  small

Zaručená kvalita podložená mezinárodní certifikací

Pro společnost Uponor Infra Fintherm je spokojenost zákazníka s dodávkami předizolovaného potrubí a poskytovanými službami na prvním místě, a proto klademe velký důraz na vynikající kvalitu a proces trvalého zlepšování.

Společnost Uponor Infra Fintherm je držitelem sdružených certifikátů managementu kvality ISO 9001, environmentálního managementu ISO 14001 a managementu bezpečnosti práce OHSAS 18001. Přičemž první certifikace managementu kvality podle ISO 9001 proběhla už v roce 1997. V roce 2008 jsme získali certifikát environmentálního managementu ISO 14001, který jsme později doplnili o management nezpečnosti práce a ochrany zdraví při práci OHSAS 18001.

Zkušený personál laboratoře specializované na předizolovaného potrubí provádí důkladnou kontrolu včetně rozličných testů nad rámec požadavků norem pro materiál, proces výroby a finální předizolované výrobky.

Všechny výrobky řady Wehotherm® splňují všechny požadavky evropských norem EN 253, 448, 488, EN 15698-1 a EN 489, které je možno dokladovat celou řadou certifikátů z českých i zahraničních zkušebních laboratoří. Uponor Infra Fintherm je držitelem certifikátů asociací EHP (EUROHEAT & POWER) a německé AGFW (Fernwärme-Forschungsinstitut).

Pro montáž spojů předizolovaného potrubí podle německých standardů AGFW FW 603 a FW 605 je společnost Uponor Infra Fintherm certifikována akreditovanou zkušebnou SKZ.

 


 

Logos of certification companies

Zavřít