Kontakt

Fintherm a.s.
Za Tratí 197
196 00 Praha 9 – Třeboradice
Česká republika

T: +420 283 922 999
E: info@fintherm.cz

IČ: 60192224
DIČ: CZ60192224

Obchodní zástupci pro ČR

Fintherm

Ing. David Keller

Oblast 1 – severní, střední a západní Čechy +420 283 922 827 +420 724 043 070 david.keller@fintherm.cz
Fintherm

Dalibor Vunič

Oblast 2 – jižní Čechy a Morava +420 725 933 120 dalibor.vunic@fintherm.cz
Fintherm

Svatoslav Hanzel

Oblast 3 – severní Morava a Slezsko +420 724 043 069 svatoslav.hanzel@fintherm.cz

Obchodné zastúpenie pre SK

Fintherm

Ing. Ivan Balko

+421 486 172 008 +421 905 348 158 fintherm@stonline.sk

Obchodní referenti

Fintherm

Martina Čechová

Obchodní referentka předizolovaného potrubí a příslušenství +420 283 911 746 martina.cechova@fintherm.cz
Fintherm

Romana Charvátová

Obchodní referentka předizolovaného potrubí a příslušenství +420 283 911 839 romana.charvatova@fintherm.cz

Projektová a technická podpora

Fintherm

Ing. David Keller

+420 283 922 827 +420 724 043 070 david.keller@fintherm.cz
Fintherm

Ing. Jindřich Lukeš

+420 283 980 979 jindrich.lukes@fintherm.cz

Sklad

Fintherm

Michal Valjent

Doba příjmu nakládek a vykládek od 6:00 do 14:00 vedoucí skladu +420 283 972 023 +420 602 237 144 michal.valjent@fintherm.cz

Vedení společnosti

Fintherm

Ing. Robert Hecl

Generální ředitel robert.hecl@fintherm.cz
Fintherm

Ing. Jan Riegert

Obchodní ředitel +420 734 123 753 jan.riegert@fintherm.cz
Fintherm

Kristýna Pšeničková

Asistentka +420 770 162 281 kristyna.psenickova@fintherm.cz

Koordinace montážních prací a školení montáže

Fintherm

Bedřich Hruška

+420 283 911 875 +420 722 096 966 bedrich.hruska@fintherm.cz

Účetní a personální agenda

Fintherm

Pavel Novotný

+420 283 980 861 pavel.novotny@fintherm.cz

Nákup a kvalita

Fintherm

Ing. Jitka Skývová

+420 283 921 916 +420 725 895 030 jitka.skyvova@fintherm.cz